Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность мясорубки | 2.2 кг/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага м'ясорубки | 5.59 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість дисків м'ясорубки | 3 |
| Матеріал корпусу м'ясорубки | Метал, пластик |
| Матеріал лотка м'ясорубки | Метал |
| Матеріал товкача м'ясорубки | Пластик |
| Насадки для м'ясорубки | Для фаршу, Для домашніх ковбас, Для кеббе, Для томатів/ягід, Тертка-шатківниця |
| Особливості м'ясорубки | Металева втулка шнека. Кнопкова фіксація горловини. Х-подібний ніж із високоякісної нержавіючої сталі. З відсіком для зберігання перфоровані диски не загубляться. |
| Потужність м'ясорубки | 2400 Вт |
| Розмір м'ясорубки | 480х190х300 мм |
| Тип м'ясорубки | Електрична |
- Цена: 3 599 ₴


