Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Обмін / повернення товару протягом 14 днів |
| Источник питания | акумулятор |
| Источник света | Світлодіоди |
| Колір корпуса | Білий |
| Цвет свечения | Білий, теплий, холодний |
| Мощность | 4 Вт |
| Размер | 390х100 мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світла | 3000-6000 K |
- Цена: 489,30 ₴

