Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 7.1 см |
| Додаткові характеристики | нижній діаметр 6.5 см |
| Диаметр | 9 см |
| Объем | 0.35 л |
| Особенности | Можна мити в посудомийній машині |
| Покрытие | Без покрытия |
| Назначение | для пасок |
| Тип | Форма для паски |
| Форма | Круглая |
- Цена: 57,60 ₴


