Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronospan |
| Страна производитель | Польша |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | данний товар відпускається кратно упаковці |
| Класс износостойкости | 33 клас |
| Количество в упаковке | 8 штук |
| Площа упаковки | 2.49 м2 |
| Розмір ламелі | 1285х242 мм |
| Фаска | 4V (з 4х сторін) |
| Ціна | Ціна вказана за 1 м2 |
- Цена: 643 ₴


