Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Іонізація; Подавання холодного повітря; Петля для підвішування; Кількість швидкостей - 2; Кількість температурних режимів - 2. |
| Мощность | 1900 Вт |
| Размер | 245х77х122 мм |
- Цена: 799 ₴


