Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Турмалінова іонізація; Подавання холодного повітря; Дифузор; Концентратор; Петля для підвішування; Решітка знімна; Кількість швидкостей - 2; Кількість температурних режимів - 3. |
| Мощность | 2100 Вт |
| Размер | 182х92х298 мм |
- Цена: 1 899 ₴


