Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Іонізація; Подавання холодного повітря; Турборежим; Петля для підвішування; Решітка знімна |
| Мощность | 1800 Вт |
| Размер | 281х177х96 мм |
- Цена: 2 299 ₴


