Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр ліски | 1.2 мм |
| Комплектация | Тример, котушка з волосінню, захисний кожух з нерухомим різальним ножем, комплект монтажних виробів, посібник з експлуатації |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 350 Вт |
| Тип | Електротример |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 14000 об/хв |
- Цена: 850 ₴


