Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мотокультиватор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество передач | 1/0 - вперед/назад |
| Об'єм циліндра | 149 см3 |
| Особенности | Ширина культивації 450 мм, глибина культивації до 150 мм |
| Мощность | 3680 Вт |
| Мощность двигателя | 5.0 к.с. |
| Назначение | Для розпушування ґрунту |
| Система запуска | Ручний стартер |
| Тип двигателя | Бензиновий одноциліндровий 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип топлива | Бензин |
- Цена: 10 138 ₴


