Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Violet House |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Вазон |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | балконний, вуличний |
| Высота | 31 см |
| Длина | 65 см |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Особенности | з кріпленням на перила |
| Назначение | для петуній, для фіалок, для літніх квітів |
| Размер | 65х31х29 см |
- Цена: 513,60 ₴


