Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокосa БТ-430
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Мотокоса, ніж 3-х лопатевий, косильна головка, ремінь через плече, набір ключів, керівництво з експлуатації |
| Мощность | 3500 Вт |
| Мощность двигателя | 4.76 к.с. |
| Тип топлива | Суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
| Тип двигателя | Двухтактный |
| Діаметр ліски | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 43 см³ |
- Цена: 1 899 ₴

