Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lumano |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Цветовая температура | 5000К |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230V |
| Мощность | 15 W |
| Размер | 285х85 мм |
| Световой поток | 1200 Lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампы | Вбудований LED-модуль |
- Цена: 371,90 ₴


