Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Димерування | з димеруванням |
| Цветовая температура | 3000-6000 К |
| Материал | Метал, Полікарбонат |
| Напряжение | 175-265 V |
| Особенности | З пультом |
| Мощность | 50 W |
| Размер | 390х80 мм |
| Световой поток | 4000 Lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Форма | Круглая |
- Цена: 1 089 ₴


