Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фен SATURN-ST-HC7208 - потужний фен для швидкого та ефективного сушіння волосся. Він оснащений різними режимами та насадкою для різних стилів зачіски. Завдяки технології іонізації, фен допомагає запобігти пошкодженню волосся і зменшити статичну електрику. Зручна ручка і компактний дизайн роблять його ідеальним для використання вдома та в подорожах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Петля для підвішування; Роздільне регулювання температури і повітряного потоку; Холодний обдув; Кількість швидкісних режимів: 2; Кількість температурних режимів: 3. |
| Мощность | 1400 Вт |
| Размер | 235х94х247 мм |
- Цена: 599 ₴


