Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.5 м |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Петля для підвішування; Роздільне регулювання температури і повітряного потоку; Термоізольований наконечник. |
| Мощность | 2000 Вт |
| Размер | 250х100х190 мм |
- Цена: 799 ₴


