Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Министерство дверей |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | Сувальдний S.A.P. Design 10.82 |
| За типом відкриття | Ліва |
| Зовнішня частина полотна | Метал |
| Наповнення полотна | Пінопласт |
| Основний замок | Циліндровий S.A.P. Design 12.11 |
| Назначение | В будинок/квартиру |
| Размер | 2050х860 мм |
| Толщина | 67 мм |
| Товщина МДФ накладки | 8 мм |
- Цена: 8 550 ₴


