Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 2 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шнура, м | 1.2 м |
| Матеріал блендера | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Напряжение | 220 В |
| Насадки для блендера | Насадка подрібнювач |
| Особенности | захист двигуна від перегріву |
| Потужність блендера | 550 Вт |
| Тип | Блендер ручний |
| Тип питания | Від мережі 220В |
| Тип керування | Кнопкове |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 625 ₴


