Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры стула | |
| Вес | 9.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | розмір в розкладеному вигляді 31-48х195.5х72.5 см, розмір в упаковці 73х21х83 см |
| Максимальная нагрузка | 160 кг |
| Материал | Сталь, Алюміній, Тканина PVC 600 D |
| Тип | Розкладачка |
- Цена: 5 694,20 ₴


