Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Акумуляторний |
| Діаметр зажиму | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління | сталь 10 мм, дерево 22 мм |
| Максимальный крутящий момент | 35 Н-м |
| Номінальна напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон з'єднання | безключовий двогільзовий патрон, пластик |
| Тип | Шурупокрут |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Число обертів холостого ходу | 0-350/0-1350 об/хв |
| Число регулювань крутного моменту | 18+1 |
- Цена: 1 202 ₴


