Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Кількість конфорок | 1 |
| Особенности | має 8 температурних режимів, 8 рівнів потужності та 5 автоматичних програм |
| Мощность | 2000 Вт |
| Размер | 28х36х5.5 см |
| Тип | Плита інфрачервона |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип установки | Настольный |
- Цена: 1 620 ₴


