Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 180 см |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Комплектация | 12 кілець із пластику, шторка для ванни |
| Материал | EVA |
| Наявність кілець | з кільцями |
| Размер | 180х180 см |
| Тип | Шторка для ванни |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
- Цена: 191 ₴


