Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага сендвічниці | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір сендвічниці | Сріблястий з чорним |
| Матеріал корпусу сендвічниці | Пластик |
| Особливості сендвічниці | індикатор нагрівання, автовимкнення, змінні пластини, ненагрівальна ручка |
| Покрытие рабочей поверхности | Антипригарне покриття |
| Потужність сендвічниці | 850 Вт |
| Розмір сендвічниці | 24х13х25 см |
- Цена: 1 229 ₴


