Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте новий рівень комфорту з Матрацом Chill 180х200 см від Come-for. Цей ортопедичний двосторонній матрац оснащений незалежним пружинним блоком Pocket Spring з багатозонною підтримкою, що забезпечує ідеальну адаптацію до контурів тіла. Завдяки різній жорсткості сторін (помірно жорстка та середня) ви можете обрати оптимальний варіант для себе. Чохол з трикотажної тканини та ефект "зима/літо" забезпечують комфорт у будь-яку пору року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Come-For |
| Высота | 20 см |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Пружинний |
| Максимальная нагрузка | До 140 кг на одне спальне місце |
| Размер | 180х200 см |
| Состав | Кокосова койра, Спонфлекс |
| Тип | для ліжка, двоспальний |
- Цена: 10 176,47 ₴

