Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Высота | 19.5 см |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 5 л |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 23 см |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Материал | Базальтопластик |
| Наличие крышки | Без кришки |
| Назначение | для збирання овочів і фруктів, при виконанні ремонтних робіт, для прання, для садових потреб |
| Тип | Відро |
- Цена: 81 ₴


