Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Акумуляторний |
| Діаметр зажиму | 10 мм |
| Комплектация | Шурупокрут ZEGOR, Акумулятор 2 Ah x 2 штуки, Зарядний пристрій - 1 штука, Інструкція |
| Максимальний діаметр сверління | сталь 10 мм, дерево 25 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 Н-м |
| Номінальна напруга акумулятора | 21 В |
| Патрон з'єднання | одногільзовийшвидкозатискний, металевий |
| Тип | Шурупокрут |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Число обертів холостого ходу | 0-450/0-1780 об/хв |
| Число регулювань крутного моменту | 23+1 |
- Цена: 1 952,60 ₴


