Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.2 кг |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Количество мест | 3 |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал тента | Тканина Оксфорд з вологовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал чохлів | Поліестер |
| Размер | 170х110х153 см |
| Тип | Гойдалка |
- Цена: 4 429 ₴


