Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krauff |
| Цвет | Прозрачный |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Крышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 7.6 см |
| Глубина | 19.9 см |
| Материал | Термостійке скло, Пластик |
| Объем | 2.65 л |
| Особенности | Можна використовувати в мікрохвильовій печіМожна мити в посудомийній машині |
| Ширина | 24.5 см |
- Цена: 412 ₴


