Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультипечь GAF5000 черная 5 л (142580)
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.18 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 1500 Вт |
| Режими приготування | картопля фрі, курячі крильця, риба, хліб, стейк, розморожування, піца, сухофрукти, барбекю |
| Размер | 260х324х306 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультипіч |
| Тип керування | Сенсорне |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 2 849 ₴


