Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Высота | 54 см |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 45 л |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 39 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 29 см |
| Материал | Базальтопластик |
| Особенности | з органайзером, з кришкою |
| Тип | Кошик для білизни |
- Цена: 683 ₴


