Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Отсрочка старта | Є |
| Цвет | Чорний з сірим |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Объем чаши | 2х4.5 л |
| Мощность | 2100 Вт |
| Режими приготування | Картопля фрі, нагетси, бекон, креветки, запечена курка, піца, стейки, овочі, риба, випічка, + ручний режим |
| Размер | 35.5х32х41.5 см |
| Тип | Мультипіч |
| Тип керування | Сенсорне |
| Чаша, покриття | Керамічне |
- Цена: 5 399 ₴


