Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Медведь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | FUARO C 60-85 |
| За типом відкриття | Ліва |
| Зовнішня частина полотна | МДФ |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Основний замок | FUARO S 60-00 |
| Назначение | В квартиру |
| Размер | 2040х850 мм |
| Толщина | 90 мм |
| Товщина МДФ накладки | 16/10 мм |
| Товщина метала на коробці/листа метала на полотні | 1.5 мм |
- Цена: 16 399 ₴


