Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Кількість швидкісних режимів: 2; Кількість температурних режимів: 2; Холодний обдув |
| Мощность | 2200 Вт |
| Размер | 228х875х272 мм |
- Цена: 1 499 ₴


