Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глубина | 59 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Материал корпуса | Эмалированная сталь |
| Об'єм духовки | 58 л |
| Особенности | подвійна теплоізоляція корпусу плити, регульовані за висотою ніжки, підсвічування духовки. |
| Размер | 85х50х59 см |
| Тип духовки | Газовая |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Тип плиты | Газовая |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 9 299 ₴


