Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BonaDi |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настільна |
| Высота | 22 см |
| Декоративне оздоблення | з рельєфним декоруванням |
| Додаткові характеристики | верхній діаметр 8 см |
| Диаметр | 14 см |
| Особенности | можна наливати воду |
| Тип | Ваза |
| Форма | Фигурная |
- Цена: 547 ₴


