Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина шнура, м | 0,1 м |
| Напряжение | 230 В |
| Особенности | Вбудований таймер, Захист від дітей |
| Мощность | 7000 ВА |
| Назначение | Для інфрачервоних панелей та конвекторів, Для охолодження та вентиляції |
| Размер | 58х124х87 мм |
| Спосіб встановлення | В розетку |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип управления | Цифровий |
- Цена: 1 155 ₴


