Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | Насос купується окремо |
| Максимальная нагрузка | 230 кг |
| Материал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Вместимость | Двомісні |
| Размер | 203х183х25 см |
| Тип | Матрац надувний |
- Цена: 970 ₴


