
Дверь входная Министерство двери ПБУ-Линея/361 Q Оксид темный 960 L (90102260)
- В наличии
- Код: 3923402
9 389 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Министерство дверей |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | S.A.P. 257 (аналог Кале ) |
| За типом відкриття | Ліва |
| Зовнішня частина полотна | Метал із порошковим покриттям |
| Наповнення полотна | Пінопласт |
| Основний замок | S.A.P. 252 (аналог кале) |
| Назначение | В будинок/квартиру |
| Размер | 2050х960 мм |
| Толщина | 63 мм |
| Товщина МДФ накладки | 6 мм |
| Товщина метала на коробці/листа метала на полотні | 1,2 мм |
- Цена: 9 389 ₴

