Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Особенности | Режими роботи: холодне повітря, тепле повітря. Автоматичне відключення при падінні. Ступінчасте регулювання потужності. |
| Площадь обогрева | 15 м² |
| Мощность | 1500 Вт |
| Размер | 265х210х110 мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Термовентилятор |
| Тип керування | Механічне |
- Цена: 1 025 ₴


