Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Вес | 11.6 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 645 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Димохідна |
| Додаткові характеристики | тип розпалу: від батарейок, матеріал теплообмінника: мідь, діаметр димоходу: 110 мм, максимальна температура води 65°C |
| Цвет | Белый |
| Производительность | 10 л/хв |
| Тип | Газова колонка |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Тип топлива | Природный газ |
| Форма | Прямоугольное |
- Цена: 6 599 ₴


