Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Петля для підвішування. Решітка знімна. Кількість швидкостей: 2. Кількість температурних режимів: 3. |
| Мощность | 2400 Вт |
| Размер | 225х95х285 мм |
- Цена: 669 ₴

