Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | в комплекті є ніжки 10 см |
| Цвет | Дуб Венге |
| Кількість шухляд | 2 шухляди |
| Материал | ДСП |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Пенали |
- Цена: 6 135 ₴


