Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Черный |
| Кількість конфорок | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | автовимкнення, блокування від дітей, дисплей, розпізнавання посуду, таймер, турбо-режим (Boost) |
| Мощность | 2000 Вт |
| Размер | 5.3х35.1х28.1 см |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип плиты | Индукционная |
- Цена: 3 799 ₴


