Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 3 |
| Вариант установки | Напольный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 46 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр лопастей | 20 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | сенсорний LED-дисплей, пульт дистанційного керування, таймер на 15 годин та регульоване обертання в межах 90º |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип | Вентилятори |
| Тип установки | Напольный |
- Цена: 1 799 ₴


