
Панель ПВХ Морська зірка Декор 250х8х3000 мм
- В наявності
- Код: 173521
272,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 3000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різнокольоровий |
| Призначення | для оздоблення стін |
| Тип | Панель ПВХ |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
- Ціна: 272,30 ₴

