Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIS |
| Висота | 56 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2.5 м |
| Колір | В'яз |
| Тип | Плінтус |
- Ціна: 84 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIS |
| Висота | 56 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2.5 м |
| Колір | В'яз |
| Тип | Плінтус |