Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2.5 м |
| Колір | Каштан Джірона |
| Тип | Плінтус |
- Ціна: 135 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2.5 м |
| Колір | Каштан Джірона |
| Тип | Плінтус |