Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Справа |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2 м |
| Матеріал | Пенополистирол |
| Тип | Плінтус для стелі |
- Ціна: 62 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Справа |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2 м |
| Матеріал | Пенополистирол |
| Тип | Плінтус для стелі |