Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Тумба з умивальником |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 14 736 ₴


