Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexus |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 39 см |
| Довжина: | 150 см |
| Комплектація | З ніжками |
| Матеріал | Акрил |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Форма | Правобічна |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 10 993 ₴


