Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Свердло |
| Довжина загальна | 117 мм |
| Довжина робоча | 75 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип свердла | Спіральне |
- Ціна: 27 ₴


